Merhaba! Ben Mutluhan… İçinizden ”-Acaba adı gibi gerçekten ”mutlu” mu?” dediğinizi duyar gibiyim. Evet genel olarak pozitif, tez canlı, neşeli, eğlenceli olmaya çalışırım. Böyle olduğumuda söylerler. Fotoğraf çekmeyi çok seviyorum. Hep hayalimdir, tam donanımlı bir stüdyo kurmak. İlerde olacağına inanıyorum. Müzik listeleri oluşturup, dinlemeyi ve dinletmeyi severim. Mutfakla aram oldukça iyidir. Yapamadığım yemek, tatlı vs. bugüne kadar hiç bir şey olmadı. Şu ara popüler olan ”Naked Cake” olayına kafayı taktım. Önemli olan ne yaparsak yapalım sevgimiz… Buna yürekten inanıyorum. Filmden ziyade dizi izlemeyi çok seviyorum. Yabancı dizi çoğunlukta, ama Türk dizisi şuana kadar en beğendiğim oda yabancı diziden uyarlama , Ufak Tefek Cinayetler’di. Jenerik ve Merve Aksak beni benden aldı… 😀

94 yılının kasım ayında, Peri Bacaları ile ünlü olan Kapadokya’da doğdum. Ama asıl memleketim Rize/ Çamlıhemşin. Yani anlayacağınız kupkuru değil, ıslak ve bol oksijenliyim! (Biliyorum çok kötüydü) Nevşehir’i pek sevmem ama şartları değerlendirince gerçekten keyifli bir yer haline geliyor. En sevdiğim özelliği sabah balon kalkışlarını direkt olarak yerinden seyretmek. Tabi binmeside ayrı bir güzel oluyor. Gelen herkese tavsiye ederim. Fiyatlar biraz tuzlu tabi, ama ciddi anlamda büyüleneceksiniz!

Gelelim bu sayfanın hikayesine… Daha önce de açmış olduğum kendime ait bloglarım vardı. Ama okul döneminin yoğunluğundan ve o zamanki aptal üşengeçliklerimden dolayı tam aktif olamadım. Doğal olarakta gül gibi sayfalarım kapandı gitti. Buradaki amacım; Grafik Tasarım hakkında gerek sahada, gerek freelance işlerde kazandığım deneyimleri, bununla birlikte sizinle paylaşmak istediğim farklı farklı konuları buraya dökmek olacak. Bana katılmak isterseniz çok sevinirim.

Bununla birlikte sosyal medya hesaplarımdan takip etmek isterseniz aşağıya bir çok link bırakacağım:

Genel olarak şuradayım: twitter.com/luhan_mut

Fotoğraf çekmeyi çok seviyorum. Bunları: instagram.com/luhan_mut ‘ da paylaşıyorum. Şu sıralar Story’de paylaşmayı tercih ediyorum.

Kitap okumayı çok seviyorum ve okuduğum kitapları eklemeye gayret ediyorum. Aylık okuma challege’ları yapmaya gayret gösteriyorum. Sende katılırsan eğer karşılıklı kitap alışverişinde bulunabiliriz : goodreads.com/luhan_mut

Mutfak alanında da oldukça iyiyim, yakından bunun üzerine bir Youtube kanalı açmayı düşünüyorum. Ama net değil. Olursa bildirir ve buraya link veririm mutlaka.

Şimdilik bu kadar. İlerde güncellerim burayı.

Sevgiyle kalın!

Mut…